Wskocz na pokład Stena Spirit

Raz w roku Stena Line organizuje Dzień Otwarty dla zwiedzających. Jest to nie tylko okazja, aby zwiedzić statek Stena Spirit od środka i zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla turystów, ale także skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych atrakcji. Na pokład promu będzie można wejść w piątek 2 czerwca w godz. 11.30-18.00. Wstęp wolny.

// fot. mat. prasowe

 

Duże promy pasażerskie zazwyczaj nie są dostępne dla zwiedzających, dlatego Dzień Otwarty Stena Line to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz a także wejścia do najbardziej prestiżowej części – na mostek kapitański.

Na pokładzie na gości czeka również wiele innych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano place zabaw, gry z piratem i ciekawe warsztaty kreatywne, na starszych wyprzedaże letnich rejsów.

Przypomnijmy, że prom Stena Spirit należący do szwedzkiego koncernu promowego Stena Line łaczy Gdynię z Karlskroną. Może zabrać w rejs 1200 pasażerów, 600 samochodów osobowych lub 100 ciężarówek. Na pokładzie, oprócz kabin, znajdziemy dyskotekę, bary i restauracje.

Na terminal dojedziemy bezpłatnym autobusem nr 4F, kursującym sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni od 11.11 co 20 minut. Zmotoryzowani znajdą przed terminalem przy ul. Kwiatkowskiego 60 parkingi dla samochodów osobowych.
 
Dzień Otwarty Stena Line
piątek 2 czerwca, w godzinach 11.30 – 18.00 (ostatnie wejście).
Wstęp wolny!
 
Terminal Promowy w Gdyni
ul. Kwiatkowskiego 60

 

Agnieszka Wołowicz

e-mail: a.wolowicz@gdynia.pl

31.05.2017 06:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Piłka jest jedna i cel też!

W środę 31 maja na Narodowym Stadionie Rugby królować będzie piłki nożna. Na zieloną murawę gdyńskiego obiektu wybiegną młodzi piłkarze, by rozegrać XVIII Pomorski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Impreza odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, który trwa od 27 maja do 4 czerwca.

Forum Przedsiębiorstw

Już w najbliższą środę w Gdyni pojawi się około 300 przedstawicieli pomorskich firm na tegorocznej edycji Forum Przedsiębiorstw. Wydarzenie jest okazją do zdobycia aktualnej wiedzy i praktycznych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów przydatnych w biznesie.

To dzięki nim w mieście znikają bariery

Znamy zwycięzców XVIII edycji konkursu „Gdynia bez barier” za 2017 rok. 29 maja, podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym, poznaliśmy laureatów plebiscytu, który nagradza działania na rzecz usuwania trudności w codziennym życiu osób z niepełnosprawnościami.