Daj miedziaka na dzieciaka

Niedzielne muzyczne wydarzenie w gdyńskim klubie Ucho odbędzie się pod hasłem „Daj miedziaka na dzieciaka”. To oznacza, że pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane na rehabilitację Jasia, Tomka, Pawła i Mai. Na scenie wystąpią: Craig & Haker, Good Company i Orion.

// fot. www.facebook.com/klubucho

Przesłaniem imprezy jest pomoc potrzebującym dzieciom. Cegiełka za 10 złotych, przysłuży się sparaliżowanemu Pawłowi i Tomkowi, Jasiowi z autyzmem i Mai, która w wyniku wypadku samochodowego, cierpi na porażenie czterokończynowe. 

 

Wśród artystów, którzy znaleźli się tego dnia, są rockowo grający Craig & Haker, Orion, a także zespół Good Company. Repertuar rockowo-bluesowej grupy, w której skład wchodzą doświadczeni muzycy, to głównie przeróbki klasyków z lat 60. i 70., ale zespół stara się unikać grania największych przebojów z tamtego okresu.

 

Daj Miedziaka na Dzieciaka
21 maja, niedziela, godz. 17.00
Klub Ucho
ul. św. Piotra 2
bilety: 10 złotych

 

Dorota Patzer

e-mail: d.patzer@gdynia.pl

19.05.2017 09:00 Ocena: 0

Zobacz także:

Uroki krótkofalarstwa

Krótkofalarstwo zwane jest też radiową służbą amatorską, którą pełnią miłośnicy nadawania na falach radiowych. Choć może przypominać zabawę, pełni ważną rolę w ratownictwie, akcjach poszukiwawczych i ostrzeganiu przed gwałtownymi zmianami pogody. O tej formie aktywności opowiedział nam Stefan Wieczorek prezes Koła Krótkofalowców Błyskawica z gdyńskiego Oksywia.

User Experience – doświadcz nowego

Tipi UX to spotkania, które poruszają tematykę User Experience. Pierwsze Tipi UX od-było się rok temu w Gdyni, a obecnie organizowane jest również w innych miastach Pol-ski. Główną tematyką spotkań jest grafika, psychologia i marketing – słowem najważ-niejsze zagadnienia dla każdego, kto chciałby tworzyć użyteczne rozwiązania. 29 maja osoby, które chciałyby poznać to zagadnienie będą mogły poszerzyć swoją wiedzę pod-czas wydarzenia Tipi UX Trójmiasto w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Euruś oficjalną maskotką Euro U21 w Gdyni

Wiktoria, uczennica klasy III B ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni, wygrała konkurs na projekt gdyńskiej maskotki UEFA EURO U21. Imprezie piłkarskiej, której nasze miasto jest współgospodarzem, towarzyszyć będzie ptak Euruś.