Arka o Grzegorzu Krychowiaku nie zapomina

Choć Grzegorz Krychowiak opuścił gdyńską Arkę wiele lat temu to jego była drużyna o nim nie zapomina. Wczoraj klub miał okazję podyskutować na twitterze ze swoim byłym graczem przy okazji odbywającej się w Gdyni Akademii KlasyEkstra.

// fot. twitter Arka Gdynia

Jeden z chłopców biorących udział w zawodach miał na sobie koszulkę PSG z nazwiskiem Grzegorza Krychowiaka. Arka podpisała zdjęcie mówiąc, że szuka następców pomocnika francuskiego klubu. Na odpowiedź reprezentanta Polski nie trzeba było długo czekać. Tak jak ja… siedzi na ławce rezerwowych – skwitował z uśmiechem Krychowiak zdjęcie siedzącego na murawie chłopca.

 

Odpowiedź klubu była równie szybka. Grzesiu, Twój młody fan jak wyrwał na boisko to nie było co z przeciwników zbierać. Wiemy, że za chwilę pokażesz klasę na murawie! Czekamy.

 

// fot. Twitter Arka Gdynia

 

 

W dyskusję natychmiast włączyli się inni twitterowicze, My kibice wierzymy w Ciebie i czekamy na powrót – a inni nawiązując do miejsca Arki w tabeli dodawali – Panie Grzegorzu jakby co Arka szuka wzmocnień.

 

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak bronił barw Arki w latach 2005-2006. Prosto z Gdyni reprezentacyjny pomocnik trafił do francuskiego klubu Girondins Bordeaux.

 

 Do dyskusji również włączył się twitterowy profil Gdyni. My również trzymamy kciuki za Grzegorza!

 

Paweł Plecha

e-mail: eratusz@gdynia.pl

18.05.2017 10:00 Ocena: 0

Zobacz także:

„Jak spotkać syrenę” otwiera Millennium Docs Against Gravity

Machina ruszyła. Po raz drugi Gdyńskie Centrum Filmowe stało się domem dla Festiwalu Millennium Docs Against Gravity Trójmiasto. Poprzednia edycja została bardzo ciepło przyjęta, dlatego o kolejną odsłonę organizatorzy mogą być spokojni. Widzowie chętnie rezerwują bilety, żeby zobaczyć najlepsze i najodważniejsze filmy dokumentalne z całego świata na wielkim ekranie. W środę 17 maja w Sali Warszawa odbyła się uroczysta gala otwarcia.

Złote Vistalki!

Szczypiornistki Vistalu Gdynia rozegrały jedno z najważniejszych spotkań w historii klubu. Wygrywając w Gdynia Arenie 24-22 z Metraco Zagłębie Lubin sięgnęły po drugie w historii Mistrzostwo Polski. W imieniu władz miasta sukcesu gratulował zapalony kibic gdyńskich szczypiornistek, wiceprezydent Marek Stępa.

Świat wokół nieruchomości - Real Estate Impactor

Jak zmiany w myśleniu o przestrzeni i nowe trendy na rynku nieruchomości przekuć w udany biznesowy pomysł? Tego m.in. dotyczyć będzie pierwszy kongres rynku nieruchomości – Real Estete Impactor. Do Gdyni już w najbliższy poniedziałek i wtorek, 22 i 23 maja, przyjadą samorządowcy oraz specjaliści branżowi z kraju i zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest dziennik Rzeczpospolita. Gdynia, jako miejsce eventu, wybrana została nieprzypadkowo. To miasto, które jakość życia i pracy zawsze stawia na pierwszym miejscu.