Policja zaprasza do siebie

Uczniowie, którzy chcą zobaczyć gdyńską komendę „od kuchni”, mogą to zrobić w dniach 19-23 czerwca, podczas "Dni Otwartych" Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Zapisy dla zainteresowanych szkół wciąż trwają.

 

// fot. facebook.com/kmpgdynia

Uczniowie gdyńskich szkół będą mogli zobaczyć pracę policjantów, poznać sprzęt, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia, a policyjny pies nauczy, jak obronić się przed agresywnymi zwierzętami. W programie planujemy wizytę na Stanowisku Kierowania i w gabinecie Komendanta – zapowiada rzecznik gdyńskiej policji Krzysztof Kuśmierczyk.

 

Dni Otwarte Komendy Miejskiej Policji w Gdyni organizowane są co roku, tuż przed wakacjami. Opiekunowie, którzy są zainteresowani wydarzeniem, powinni zgłosić się do 12 czerwca pod numerami telefonu: 58-66-21-609 lub 695 833 423.

 

Dorota Patzer

e-mail: d.patzer@gdynia.pl

17.05.2017 09:00 Ocena: 0

Zobacz także:

Świat wokół nieruchomości - Real Estate Impactor

Jak zmiany w myśleniu o przestrzeni i nowe trendy na rynku nieruchomości przekuć w udany biznesowy pomysł? Tego m.in. dotyczyć będzie pierwszy kongres rynku nieruchomości – Real Estete Impactor. Do Gdyni już w najbliższy poniedziałek i wtorek, 22 i 23 maja, przyjadą samorządowcy oraz specjaliści branżowi z kraju i zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest dziennik Rzeczpospolita. Gdynia, jako miejsce eventu, wybrana została nieprzypadkowo. To miasto, które jakość życia i pracy zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Wodna Fiesta z ekspedycją poszukiwawczą w tle

Tym razem gdyńska marina stanie się miejscem Wodnej Fiesty. Festiwal, który odbędzie się w sobotę 20 maja, zainauguruje sezon żeglarski na Pomorzu. Będzie to również okazja, aby pożegnać wyruszającą tego dnia ekspedycję poszukiwawczą ORP „Orzeł”. Wstęp wolny.

Wiosenny piknik przyrodniczy

Wiosna to nie tylko czas, kiedy budząca się do życia przyroda odkrywa swoje tajemnice. To także okres aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i doskonała okazja do piknikowania. W piątek 19 maja miłośnicy natury będą mogli wziąć udział w festynie przyrodniczym łączącym relaks z nauką o świecie fauny i flory. Wstęp wolny.