Nagrody w konkursie wiedzy o Gdyni zostały rozdane

Nadszedł długo wyczekiwany moment. W Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym Gdynia odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu wiedzy o Gdyni.

// fot. Dawid Linkowski

 

Przypomnijmy, że w kategorii szkół podstawowych najlepsza okazała się Agata Zmuda Trzebiatowska, na drugim miejscu znaleźli się ex aequo Jakub Matwiejczak oraz Kacper Pawlicki. Dorota Szymańska zajęła trzecie miejsce. Wśród gimnazjalistów zwyciężył Aleksander Czernek a kolejne miejsca zajęli Zbigniew Borek i Konrad Wojtowicz. Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych najlepszy okazał się Kamil Sarapuk. Na drugim miejscu uplasowała się Anna Subczyńska, a na trzecim Natalia Niemtz.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

 

Nagrody w konkursie wiedzy o Gdyni zostały rozdane

 

Agnieszka Wołowicz

e-mail: a.wolowicz@gdynia.pl

12.04.2017 12:00 Ocena: 0

Zobacz także:

Praca o Gdyni się opłaca

Startuje nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Udział w nim mogą wziąć magistrzy, inżynierowie i doktorzy. Zwycięzcy otrzymają nie lada nagrody.

Spotkanie ludzi biznesu w Muzeum Emigracji

11 kwietnia odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli firm z regionu Morza Bałtyckiego. W Muzeum Emigracji w Gdyni miała miejsce druga edycja Baltic Sea Business Mixer. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy mieli okazję nawiązać kontakty pomagające we współpracy biznesowej.

Człowieku z żelaza! Zostań bohaterem reportażu o triathlonistach

Chcesz zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu reportaży o triathlonistach? Jeśli planujesz wziąć udział w tegorocznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, przed tobą niepowtarzalna okazja! Maciej Dowbor otwiera casting i zaprasza do udziału w akcji „Droga do IRONMAN’a”.