Spotkanie ludzi biznesu w Muzeum Emigracji

11 kwietnia odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli firm z regionu Morza Bałtyckiego. W Muzeum Emigracji w Gdyni miała miejsce druga edycja Baltic Sea Business Mixer. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy mieli okazję nawiązać kontakty pomagające we współpracy biznesowej.

Balic Sea Business Mixer odbył się z inicjatywy Biznespolska.pl we współpracy z Miastem Gdynia. Gospodarzem wieczoru i moderatorem paneli dyskusyjnych był Tom Barnhardt, prezes Biznespolska.pl. W roli panelistów wystąpili przedstawiciele takich firm jak DNV GL, Nordea IT Polska, State Street Bank Polska, czy DCT Gdańsk S.A.

 

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 17.15 od powitania uczestników przez wiceprezydent Gdyni Katarzynę Gruszecką-Spychałę. Cieszymy się, że tak licznie zjawili się Państwo na tym spotkaniu. Mam nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do rozwoju i budowy nowych relacji, które będzie można w przyszłości wykorzystać w biznesie – mówiła Katarzyna Gruszecka-Spychała.

 

Punktualnie o godz. 17.30 rozpoczął się pierwszy z paneli dyskusyjnych poświęcony logistyce i handlowi morskiemu na Pomorzu. Kolejny dedykowany był tematyce usług sektora BPO/ITO. Goście wydarzenia obejrzeli także dokument nt. filmu Loving Vincent, który powstał w Gdańsku, a składa się z tysięcy klatek malowanych na płótnie techniką olejną.

 

Po prezentacji filmu nastąpił bankiet. Dla uczestników spotkania była to okazja, aby w nieformalnej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wymienić się doświadczeniami i poglądami.

Baltic Sea Business Mixer

 

Paweł Plecha

e-mail: eratusz@gdynia.pl

12.04.2017 14:00 Ocena: 0

Zobacz także:

Praca o Gdyni się opłaca

Startuje nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Udział w nim mogą wziąć magistrzy, inżynierowie i doktorzy. Zwycięzcy otrzymają nie lada nagrody.

Człowieku z żelaza! Zostań bohaterem reportażu o triathlonistach

Chcesz zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu reportaży o triathlonistach? Jeśli planujesz wziąć udział w tegorocznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, przed tobą niepowtarzalna okazja! Maciej Dowbor otwiera casting i zaprasza do udziału w akcji „Droga do IRONMAN’a”.

Rewitalizacja ZOH – zaczyna się rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej i układu drogowego

Na rewitalizowanym osiedlu Zamenhofa-Opata Hackiego rozpoczęły się pierwsze prace związane z rozbudową sieci kanalizacji deszczowej i dróg osiedlowych. Umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą - firmą budowlano–drogową MTM S.A. z Gdyni - podpisano 7 kwietnia. Trwają właśnie przygotowania do pierwszych ziemnych wykopów. Mieszkańców czekają okresowe zmiany organizacji ruchu.