Człowieku z żelaza! Zostań bohaterem reportażu o triathlonistach

Chcesz zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu reportaży o triathlonistach? Jeśli planujesz wziąć udział w tegorocznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, przed tobą niepowtarzalna okazja! Maciej Dowbor otwiera casting i zaprasza do udziału w akcji „Droga do IRONMAN’a”.

// fot. Dawid Linkowski, gdyniasport.pl

 

Poszukujemy bohaterów cyklu reportaży, który ukaże kulisy polskiego triathlonu. Poszukujemy ludzi, którzy chcą się podzielić ze wszystkimi swoją historią, tym co ich inspiruje i motywuje do tego, aby codziennie ciężko trenować i wystartować podczas tych morderczych zawodów – wyjaśnia Maciej Dowbor, pomysłodawca projektu.

 

Organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife mają świadomość, że wśród około 3500 zawodników, które wezmą udział w sierpniowych zawodach, znajdą się wyjątkowe postacie. Każda historia osoby docierającej do mety na gdyńskiej plaży jest wyjątkowa, a teraz będzie okazja, by najciekawsze z nich pokazać w cyklu materiałów Droga do IRONMAN’a.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 8 postaci. Każda z tych osób zostanie bohaterem jednego 5-minutowego odcinka cyklu Droga do IRONMAN’a. Historia trójki z nich stanie się kanwą reportażu o zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, rozgrywanych w dniach 4-6 sierpnia w Gdyni. 

 

Wierzymy, że każdy uczestnik Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife ma do opowiedzenia niesamowitą historię. Na przykładzie startujących w naszych imprezach osób chcemy pokazać szerokiej publiczności, kim są współcześni herosi, a także dlaczego triathlon jest tak wyjątkową dyscypliną sportu – tłumaczy Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, producent wydarzenia.

 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie Droga do IRONMAN’a powinny przesłać maksymalnie 2-minutowy film, w którym opowiedzą dlaczego to właśnie one powinny zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu o triathlonistach.

 

Warunkiem przystąpienia do akcji jest udział w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife lub w imprezie towarzyszącej na dystansie sprinterskim. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia, pod adresem casting@ironmangdynia.pl. Więcej informacji, w tym regulamin akcji, na: www.ironmangdynia.pl.

 

Barbara Betlejewska

e-mail: b.betlejewska@gdynia.pl

12.04.2017 10:00 Ocena: 0

Zobacz także:

Praca o Gdyni się opłaca

Startuje nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Udział w nim mogą wziąć magistrzy, inżynierowie i doktorzy. Zwycięzcy otrzymają nie lada nagrody.

Rewitalizacja ZOH – zaczyna się rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej i układu drogowego

Na rewitalizowanym osiedlu Zamenhofa-Opata Hackiego rozpoczęły się pierwsze prace związane z rozbudową sieci kanalizacji deszczowej i dróg osiedlowych. Umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą - firmą budowlano–drogową MTM S.A. z Gdyni - podpisano 7 kwietnia. Trwają właśnie przygotowania do pierwszych ziemnych wykopów. Mieszkańców czekają okresowe zmiany organizacji ruchu.

Polak wygrywa maraton na Biegunie Północnym

4 godziny i 6 minut to wystarczający czas, aby wygrać maraton na Biegunie Północnym. Dokonał tego Piotr Suchenia – gdynianin, który swoją pasję do sportu łączy z pracą w Gdyńskim Centrum Sportu. „Suchy” przebiegł 42 kilometry 192 metry trasy North Pole Marathon 2017 przy temperaturze odczuwalnej poniżej -50 stopni Celsjusza. Przeczytajcie jak przebiegała ta ekstremalna rywalizacja.