Praca o Gdyni się opłaca

Startuje nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego „miasta z morza i marzeń”. Udział w nim mogą wziąć magistrzy, inżynierowie i doktorzy. Zwycięzcy otrzymają nie lada nagrody.

// fot. www.facebook.com/Gdynia

 

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: pracy inżynierskiej lub magisterskiej i pracy doktorskiej. Zgłaszać można prace obronione w okresie ostatnich pięciu lat poprzedzających bieżącą edycję konkursu, czyli w okresie od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2016 roku.


Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Gdyni, podnoszeniem konkurencyjności miasta oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd planami i programami. – tłumaczyła Joanna Buryn z Wydziału Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta Gdyni.


Komisja Konkursowa, oceniając prace, będzie brać pod uwagę m.in.: możliwość wdrożenia zaproponowanych rozwiązań, ich wpływ na rozwój miasta, użyteczność dla mieszkańców oraz innowacyjność, a także twórcze i pomysłowe spojrzenie na wybrany problem.


Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 etapach:

  • I etap – składanie prac dyplomowych (do 30.06.2017),
  • II etap – ocena przez Komisję Konkursową i wyłonienie laureatów (do 10.11.2017),
  • III etap – ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród (do 28.11.2017).

 

Autorom najlepszych prac dyplomowych inżynierskich lub magisterskich oraz doktorskich - obronionych na ocenę bardzo dobrą lub wyższą - przyznane zostaną nagrody finansowe w wysokości 5 000 zł brutto.


Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganym oświadczeniem dostępne są na stronach internetowych www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl oraz www.gdynia.pl

 

Agnieszka Wołowicz

e-mail: a.wolowicz@gdynia.pl

12.04.2017 16:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Historie niezwykłych kobiet opowiedziane przez gdyńskie nauczycielki

Stutthof w kobiecych narracjach to książka, która powstała dzięki współpracy I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni oraz Muzeum Stutthof. Opowiada o losach kobiet więzionych w tym obozie koncentracyjnym. Jej współautorkami są nauczycielki Liceum – Anita Rzeszowska i Marzena Dworak – oraz kustosz Muzeum Wirginia Węglińska.

Powstają nowe schody w Osadzie Rybackiej

Na Oksywiu trwa właśnie budowa schodów, które zastąpią te zniszczone podczas zeszłorocznej, lipcowej ulewy. Zejście na oksywską opaskę przybrzeżną już niedługo będzie możliwe w komfortowych warunkach. Z nowych schodów będzie można korzystać od maja.

Piątka finalistów Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej

Znamy piątkę finalistów Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej. Kapituła konkursu obradowała w piątek 7 kwietnia w Warszawie. Zwycięzcę 10. edycji poznamy w maju.