W życiu piękne są tylko chwile…

Tragiczny los Ryszarda Riedla, a także historia o przyjaźni, wolności, miłości i nierównej walce z samym sobą, zostały pokazane w spektaklu „Skazany na bluesa”. Jeszcze długo po tym muzycznym wydarzeniu, publiczność opuszczająca Gdynia Arenę nuciła pod nosem nieśmiertelne przeboje zespołu Dżem. Przed wielotysięczną widownią Gdynia Areny wystąpiło kilkudziesięciu aktorów Teatru Śląskiego.

Skazany na bluesa w Gdynia Arenie

 

Dorota Patzer

e-mail: d.patzer@gdynia.pl

16.03.2017 06:00 Ocena: 0

Zobacz także:

20 mln zł na kanalizację deszczową z programu Infrastruktura i Środowisko

Gdynia ma powody do zadowolenia. Ministerstwo Środowiska przyznało miastu 20 milionów złotych unijnej dotacji na rozwijanie systemu gospodarowania wodami opadowymi, czyli tak zwaną deszczówką. Łatwiej będzie przeciwdziałać skutkom zmian klimatycznych, w tym efektom coraz częściej występujących nagłych i gwałtownych ulew. I to jest bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców dzielnic, które do tej pory były narażone na lokalne podtopienia. Podpisanie umowy w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyło się 20 marca.

10 000 zł czeka na zdolnego inżyniera

Rusza rywalizacja o nagrodę im. prof. Romualda Szczęsnego, która raz w roku przyznawana jest absolwentem Politechniki Gdańskiej. Stawka jest niebagatelna, bo wynosi 10 000 zł. W konkursie przewidziano również wartościowe wyróżnienia.

Life Science Jam - z nauką w biznes

Na najbliższy weekend Strefa Startup Gdynia przygotowała Life Science Jam. Jest to trzydniowy maraton biznesowy dla młodych naukowców, studentów oraz absolwentów kierunków związanych z biologią, biotechnologią, farmacją i biomedycyną. Wydarzenie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni.