Na parkingu pod placem Grunwaldzkim płać jak chcesz

Na parkingu podziemnym przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Gdyńskim Centrum Filmowym właśnie zainstalowany został nowy, zbliżeniowy terminal płatności za postój. To już drugie nowe urządzenie w tym miejscu, które usprawnia przyjmowanie opłat.

 

Nowy terminal usytuowany przy wyjeździe z parkingu umożliwia zapłatę za postój kartami płatniczymi zbliżeniowymi bez potrzeby wysiadania z samochodu. Urządzenie uzupełniło zatem system, do którego już wcześniej włączono kasę znajdującą się w foyer Teatru Muzycznego, umożliwiającą zapłatę za postój na parkingu w dowolnej chwili, czyli przed, w czasie i po spektaklu. Można w niej zrealizować jeden typ płatności - za cztery godziny postoju.
 

Do dyspozycji kierowców jest także standardowa kasa znajdująca się przy wyjeździe, w której opłatę  można wnieść: kartami płatniczymi w tym również zbliżeniowymi, bilonem lub banknotami. Kasa ta wydaje także resztę. Mamy  nadzieję, iż wprowadzone w bieżącym roku dwa nowe urządzenia  przyczynią się do całkowitego usunięcia zgłaszanych przed ich uruchomieniem problemów tworzenia się kolejek do kasy parkingowej i zwiększą komfort korzystania z parkingu - mówi Markos Pagudis prezes zarządu Agencji Rozwoju Gdyni, zarządzającej parkingiem.

 

 


 
Przypomnijmy, że parking znajdujący się pod placem Grunwaldzkim jest nie tylko najtańszy w Gdyni, ale również najbardziej przyjazny dla klienta: jest monitorowany, zadaszony, posiada całodobową obsługę i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ze zlokalizowanego w samym centrum miasta parkingu na 180 pojazdów można przejść bezpośrednio na spektakle pokazywane w Teatrze Muzycznym oraz seanse i wydarzenia Gdyńskiego Centrum Filmowego.


 
Opłaty za korzystanie z parkingu
Bilety jednorazowe:
• za pierwsze pół godziny: 0,50 zł
• za drugie pół godziny: 2,00 zł
• za czas postoju w kolejnych godzinach: 0,50 zł za każde rozpoczęte 12 minut postoju
Abonament miesięczny: 250 zł

 

Sebastian Drausal

e-mail: s.drausal@gdynia.pl

06.03.2017 06:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Piękno podmorskiego świata w Gdyni

Młode rekiny marmurkowe, rybę ananas, czy rozgwiazdę żywiącą się rafą koralową można podziwiać w Akwarium Gdyńskim. Dzięki specjalnie zaprojektowanym akwariom – butom te morskie zwierzęta są niemal na wyciągnięcie ręki.

Kryminalne Piątki w Muzeum Emigracji

Nie trzeba być detektywem na miarę Sherlocka Holmes’a czy Herkulesa Poirot’a, by zmierzyć się z zagadkami na miarę tych znanych z kart słynnych powieści. Aby spotkać się z wielką przygodą, wystarczy odwiedzić Muzeum Emigracji w Gdyni.

Kasia Kowalska wystąpi w „Pokładzie"

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wielu fanów jej muzyki. Kasia Kowalska – polska piosenkarka rockowa, muzyki pop, kompozytorka i autorka tekstów piosenek – w niedzielę 12 marca wystąpi w Gdyni. Koncert odbędzie się w klubie Pokład. Start o godz. 20.00.