Akcja sterylizacja!

W marcu po raz kolejny rusza Ogólnopolska Akcja Sterylizacji. Jest kierowana do właścicieli zwierząt, w szczególności psów i kotów. To przede wszystkim okazja, by poddać swojego pupila zabiegowi sterylizacji w preferencyjnej cenie.

// fot. OTOZ Animals Ciapkowo

 

Celem corocznej akcji jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia populacji zwierząt domowych – w szczególności psów i kotów. Lista wszystkich lecznic partnerskich oraz proponowany cennik usług (wraz z opieką pooperacyjną) znajdują się na stronie www.akcjasterylizacji.pl.

Gdynianie, którzy są zainteresowani zabiegiem dla swojego pupila, powinni się kontaktować z gabinetami partnerskimi:

  • Przychodnia Weterynaryjna lek. wet. Joanna Bodziak (Chylońska 27), tel. 58 6234956, 501427892

 

Akcja trwa do końca marca, a jej organizatorami są Fundacja For Animals i Stowarzyszenie Arka. Więcej na www.akcjasterylizacji.pl.

 

Dorota Patzer

e-mail: d.patzer@gdynia.pl

04.03.2017 07:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Prywatne wspomnienia w Muzeum Miasta Gdyni

Historia Gdyni, jak każda porządna historia, ma wiele wątków. Jedne są bardzo ważne, inne mniej. Jedne są wyraźne, inne ukryte. W cieniu wielkich dziejowych i społecznych procesów toczyło się zwykłe życie. Bez tego wszystkiego nie byłoby historii Gdyni. Życie Gdyni, to życie gdynian, a Gdynia, to ich dzieło, dzieło wciąż otwarte. I właśnie pojedyncze losy gdynian tworzą opowieść nowej wystawy stałej Muzeum Miasta Gdyni. Poznajcie jedną z takich historii...

Akrobatyczne megawidowisko w Gdynia Arenie

Występy clownów, zapierające dech w piersiach akrobacje, piękne kobiety, charyzmatyczni żonglerzy wazami – to nie wszystkie atrakcje, które zachwycą widzów „Show The Grand Hong Kong Hotel - Gdzie świat poznaje serce Chin”. Widowisko odbędzie się w niedzielę 5 marca w Gdynia Arenie.

Złote Oksery dla stoczni Crist

W trakcie dwudziestosiedmioletniej działalności osiągnęli pozycję jednego z czołowych producentów wyspecjalizowanego sprzętu stoczniowego i jednostek pływających dla największych światowych odbiorców. Jednym z realizowanych obecnie projektów jest budowa pływającego doku, który... zwiększy powierzchnię Monako o 6 hektarów. Wyróżnieniem za pracę pełną wyzwań jest „Złoty Okser” – nagroda specjalna Pracodawców Pomorza. Otrzymali ją założyciele stoczni Crist, Ireneusz Ćwirko i Krzysztof Kulczycki.