Jan A.P. Kaczmarek w Gdynia Arenie

W sobotę 25 lutego w Gdynia Arenie, będziemy świadkiem wyjątkowego wydarzenia. O godzinie 19.00 rozpocznie się światowa prapremiera widowiska muzycznego „EMIGRA – Symfonia bez końca” do muzyki skomponowanej przez laureata Oscara Jana A.P. Kaczmarka dla Muzeum Emigracji Gdyni.

O czym będzie EMIGRA – Symfonia bez końca, o tym opowiada jej autor Jan A.P. Kaczmarek.

Do zobaczenia w sobotę Gdynia Arenie!

 

Dorota Patzer

e-mail: d.patzer@gdynia.pl

24.02.2017 14:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Architekci mostów – szkolna deklaracja szacunku

Cztery tysiące młodych ludzi z ośmiu krajów uczy się od siebie nawzajem, co oznacza szacunek dla innych – dla innej tradycji, kultury i odmiennych poglądów. Grupa uczniów i nauczycieli z Gimnazjum nr 24 i III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Architekci mostów”.

Kruzensztern odwiedzi Gdynię

W tym roku do Gdyni zawita jeden z największych żaglowców szkolnych świata. Kruzensztern wyruszy w trzy długie podróże 25 kwietnia. Na mapie czteromasztowca znalazły się między innymi: Świnoujście, Hamburg, Halmstad, Kłajpeda, Rostock, Ryga, Tallin. Na końcu swojej trasy dotrze do Gdyni. Do portu z 3-dniową wizytą zawinie 8 września.

Momentum zagra w gdyńskim Uchu

Norweski zespół Momentum przylatuje do Polski, aby promować swoją nową płytę. Z tej okazji skandynawskie trio wystąpi także w gdyńskim Uchu. Koncert odbędzie się w środę 1 marca o godzinie 21.00.